Przede wszystkim inwestuj w siebie!

Nigdy nie żałowałem żadnej z inwestycji poczynionych "w siebie" tj. w naukę, edukację, rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji w każdy inny sposób. Inwestycje w sprzęt i gadżety zawsze były na kolejnym miejscu...

28 November, 2018

Nie ukrywam, że w ostatnim czasie to Instagram przejął rolę tego bloga i tam dziele się swoimi krótkimi przemyśleniami na różne tematy. Jeden z nich jednak skłonił mnie do poczynienia nieco bardziej obszernego wpisu również i tutaj. To ten wpis - o inwestowaniu w siebie. Feedback, który otrzymałem po tym jak post dotarł w różne miejsca, potwierdza tylko impakt z jakim tego typu działania pomagają innym twórcom, programistom, ludziom..

Inwestycje w siebie

Inwestycji w siebie można poczynić wiele. Na wiele również sposobów. Jednych bardziej zainteresują kursy, innych książki, a jeszcze inni potrzebują sprzętu do tego, aby podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności w konkretnych dziedzinach. Inwestowanie w siebie, podobnie jak wszelkiego rodzaju inne targety inwestycyjne, jest studnią bez dna :) Jednak w tym przypadku, oczekujemy szybkich zwrotów z tych inwestycji i zakładami, iż "wyjmiemy" z tego jak najwięcej! Jak zawsze zresztą ;) Zatem to "dobra" inwestycja jest na wagę złota. Postanowiłem zebrać kilka pomysłów i wskazówek, które pomocne są przy tym, aby móc w ogóle to czynić. Odsyłam do wpisu na Instagramie po więcej informacji.

Kursy online i początek przygody z afiliacją...

Inwestygując temat edukacji oraz przeglądając możliwości w sieci natknąłem się na kursy Wes Bosa, którego zawsze postrzegałem jako kozaka w dziedzinie frontendu. Kiedyś robiłem jeden z jego kursów dot. Reacta, gdy jeszcze dane mi było się w tej technologii trochę grzebać. Pamiętam sposób w jaki prowadził kursy, dokładność i szeroki zakres materiałów oraz to, jak społeczność skupiona wokół kursu pomagała sobie poza nim samym. Postanowiłem więc nawiązać współpracę z Wesem i polecać jego kursy, czerpiąc oczywiście z tego korzyści materialne związane z programem afiliacyjnym wokół tego przedsięwzięcia.

wesbos-courses.png

To moje pierwsze tego typu podejście do afiliacji, ale cieszę się, że zaczynam od współpracy z Wesem właśnie. Moją główną zasadą działalności w sieci było to, aby pozostać sobą i nie wciskać ludziom kitu. Zweryfikowałem zatem to czy obecne kursy stoją na tym samym, wysokim poziomie i z czystym sercem polecam je wszystkim, którzy pytają mnie o technologie tj. ES6, React, Node.js, Flexbox i inne. Zamiast próbować wytłumaczyć nawet te, które częściowo ogarniam, korzystam z wiedzy, która została już kolektywnie zebrana i jest na mega wysokim poziomie! Dodatkowo, Wes oferuje zniżki osobom z Polski z uwagi na nieco - nie ukrywajmy - odbiegające od standardów Europejskich i Amerykańskich, warunki życiowe / płacowe.

Jeśli zatem byłabyś / byłbyś zainteresowany pozyskaniem wiedzy za tematów tj.:

To zapraszam na powyższe kursy i stronę Wesa - oczywiście zaznaczając, że klikając w nie korzystacie z moich linków afiliacyjnych i możecie tym samym zasponsorować mi kawę lub piwo, jednocześnie nabywając wiedzę z naprawdę super źródła i super jakości. Win-Win!

Jeśli mieliście już szansę może odbywać kursy nagranę przez Wes Bosa - dajcie mi o tym znać w komentarzu. Podobnie również jeśli zdecydujecie się je zakupić. Miłych i udanych inwestycji w siebie! 🖖