Szkolenia i certyfikacje


Certyfikowani (i wyszkoleni) developerzy Umbraco tworzą lepsze aplikacje. To proste.

Moja oferta szkoleniowa zawiera dedykowane kursy i szkolenia tworzone na potrzeby konkretnych firm czy studiów przypadku oraz oficjalne kursy certyfikacyjne Umbraco.

Dedykowane kursy i szkolenia

Jeśli Twoja firma "odziedziczyła" bądź rozpoczyna projekt tworzony w oparciu o Umbraco i nie może poradzić sobie z konkretnym problemem / serią problemów - jestem w stanie zanalizować sytuację i przygotować krótki kurs lub szkolenie, dzięki któremu sytuacje tego typu nie pojawią się już w przyszłości. Czasem wystarczyć może jedynie konsultacja online lub zwyczajna pomoc w postaci audytu kodu i sugestii rozwiązania. W każdym razie zawsze warto skorzystać z wieloletniego doświadczenia i oszczędzić sobie i zespołowi uciążliwych godzin spędzonych na błądzeniu w poszukiwaniu rozwiązań problemów, z którymi ktoś już sobie w przeszłości poradził (swoje również błądząc :)).

Tematy szkoleń przeprowadzanych do tej pory to m.in.:

  • Umbraco Anti-Patterns - czego nie robić pracując z Umbraco CMS
  • Umbraco - to dziecinnie proste - kurs dla osób nietechnicznych z minimalną wiedzą z zakresu HTML / CSS / JS
  • Continous Integration i Continous Deployment z Umbraco - warsztat 
  • Testy jednostkowe z Umbraco - warsztat z testów jednostkowych pod kątem specyfiki pracy w oparciu o Umbraco CMS
  • Umbraco w Chmurze - korzystanie z Umbraco we współpracy z Microsoft Azure oraz wstęp do Umbraco Cloud

Jeśli Twoja firma potrzebuje szkolenia w zakresie tworzenia rozwiązań w oparciu o Umbraco CMS - skontaktuj się ze mną. Na pewno postaram Ci się pomóc.

Oficjalne kursy certyfikacyjne Umbraco

Jestem jedyną osobą w Polsce upoważnioną do przeprowadzania szkoleń certyfikacyjnych, a dzięki swojemu doświadczeniu i chęci dzielenia się wiedzą, na każdym szkoleniu staram się również wykroczyć poza jego zakres, nie pozostawiając żadnych pytań czy wątpliwości uczestników bez odpowiedzi bądź rozwiązania.

Jako Certyfikowany Master Umbraco, pozostaję na bieżąco ze wszelkimi nowinkami z zakresu Umbraco CMS, a wiedzę zdobytą podczas kursów prowadzonych przez członków Umbraco HQ z chęcią przekazuję dalej w trakcie szkoleń - bezpośrednio w Twoje ręce bądź odpowiednim członkom Twojego zespołu / firmy.

Oficjalny tytuł Umbraco Certified daje gwarancję, iż osiągnąłeś określony poziom umiejętności i wiedzy z zakresu tworzenia rozwiązań z wykorzystaniem Umbraco. Ukończenie kursów zatem, nie tylko czyni Twoją pracę bardziej efektywną i przyjemną, ale również odróżnia Cię od Twoich konkurentów. Pozwala walczyć o nowych, lepszych klientów oraz podnieść poziom swoich zarobków (na różnych relacjach biznesowych).

certs.png

Szkolenia pozwalają również uzyskiwać developerom statusy o różnym poziomie zaawansowania: Umbraco Certified Professional (min. 100 pkt certyfikacyjnych), Umbraco Certified Expert (min. 200 pkt certyfikacyjnych) oraz Umbraco Certified Master (komplet wszystkich szkoleń certyfikacyjnych).

Kursy wchodzące w skład obecnej oferty certyfikacyjnej:

Na temat wszystkich szkoleń, poziomów certyfikacji oraz szczegółów poszczególnych kursów możemy poczytać na oficjalnej stronie Umbraco: https://umbraco.com/training/.

Dla przykładu zatem, aby otrzymać status Umbraco Certified Professional należy wziąć udział w kursie Umbraco Fundamentals, bądź dowolnych dwóch kursach uzupełniających. 

*W przypadku statusu Umbraco Certified Master, aby utrzymać tenże tytuł należy swoją wiedzę nieustannie doskonalić i również uczestniczyć we wszelkiego rodzaju kursach, które pojawią się w przyszłości w ramach certyfikacji. Tylko osoba posiadająca kompletną wiedzę pozyskaną w trakcie oficjalnych certyfikacji może tytułować się mianem Umbraco Certified Master.

Odpowiednia ilość punktów i zarazem certyfikowanych specjalistów Umbraco w firmach, daje również niebywałą okazję na otrzymanie statusu certyfikowanego partnera Umbraco (Umbraco Certified Partner). Korzyści płynące z posiadania tego tytułu oraz wszelkie szczegóły dot. wymagań do tego potrzebnych znajdują się pod adresem: https://umbraco.com/partners/umbraco-partnerships/.

 

W razie jakichkolwiek pytań na temat oferty szkoleniowej - zapraszam do kontaktu.