Współpraca


Widzisz opcję bądź temat, w którym moglibyśmy nawiązać współpracę? Daj mi o tym koniecznie znać i zróbmy to!

Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju opcje współpracy (no może poza umieszczeniem linków czy szpetnych reklam nic nie wnoszących do życia osób czytających bloga i moje wypociny w socialach :)). Ten blog nie powstał stricte w celach zarobkowych. Zarabiam pisząc kod, dbając o jakość wiedzy dostarczanej młodym przyszłym programistom i prowadząc szkolenia.

Jestem dopiero na początku drogi w blogosferze, lecz z ogromną chęcią nawiążę współpracę z firmami chcącymi wspólnymi siłami rozpromować markę i dotrzeć do grona zainteresowanych osób z głębokiej niszy technologicznej jaką są programiści, pasjonaci nowoczesnych technologii i rodzice dzieci i dzieci uczące się programowania.

Jestem osobą kreatywną, otwartą na niestandardowe i "nowe" działania, nie testowane dotychczas przez nikogo innego. Jeśli w jakikolwiek sposób jestem w stanie pomóc Twojej firmie bądź Ty jesteś skory pomóc mnie - skontaktuj się ze mną.

Jako osoba poruszająca się zarówno w świecie biznesu, nowoczesnych technologi, programowania oraz edukacji najmłodszych jestem również w stanie rzetelnie przetestować i zrecenzować produkty kierowane do tych grup docelowych, a wnioskami podzielić się ze swoimi czytelnikami i osobami obserwującymi wszystkie profile social media (prywatne oraz publiczne).

Poza wykorzystaniem bloga jako medium i pola do współpracy, mogę Ci pomóc w zakresie szkoleniowym oraz konferencyjnym - stając się trenerem bądź prelegentem na dowolnym wydarzeniu z zakresu IT. Dzięki obecności w środowisku oraz przewodniczeniu społeczności Umbraco w Polsce, moja osoba stała się rozpoznawalna w środowisku - zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami (głównie w Anglii, Danii, Australii i Stanach Zjednoczonych).