Piszę książkę o social mediach w życiu programisty!

Kilka z poprzednich postów oraz dziesiątki rozmów z ludźmi z branży popchnęły mnie w otchłań "publishingu", gdzie pragnę podzielić się tym czego się w ostatnim czasie nauczyłem sam... w temacie SM, marketingu, personal brandingu i innych!

28 November, 2018

Miewam czasami głupie pomysły, czasami więcej niż jeden jednocześnie ;) Niejednokrotnie wychodziły z tego mniej lub bardziej ciekawe rzeczy. Ostatnio pod wpływem chwili i impulsu, postanowiłem, że napiszę książkę! Po ostatnich publikacjach m.in. tutaj na blogu, licznych rozmowach w kuluarach konferencji, meetupów, jak i wielu dyskusjach z członkami zespołów, w których na codzień funkcjonuję - uznałem, że jestem gotów to co wiem i sam wykorzystuję, "podać dalej". Mam nadzieję, że wiedza ta pomoże innym również zbliżać ich do stawianych przed sobą celów, a nie tylko postrzegać social media jako sklepisko zła, marnotrastwo czasu i przestrzeń do przechwalania się podwieczorkami ;)

I tak powstało #SMFBP*!

"Z gwiazdką", bo tytuł najprawdopodobnie ulegnie zmianie (ulega obecnie). Do obecnego zainspirował mnie Andrzej Krzywda ze swoją publikacją "Blogging for Busy Programmers", ale po kilku dyskusjach i referencjach zgłaszanych mi przez osoby z naszego półświatka IT, zdecydowałem nie pożyczać tej frazy, która na pewno Andrzejowi jeszcze się przyda (;)) i nadać swojej publikacji inny tytuł. Jaki? Jeszcze nie wiem - może mi chcesz w tym pomóc? Jeśli napisałabyś / napisałbyś w komentarzu jak wg Ciebie możnaby nazwać taką publikację, aby dotarła tam gdzie trzeba po samym tutule, będę Ci niezmiernie wdzięczny.

SMFBP, czyli "Social Media for Busy Programmers" to zbiór moich obserwacji, testów, błędów i wykształconych praktyk pomagających okiełznać social media tak, aby grały dla nas, a nie my dla nich. Dodatkowo - przy założeniu, że nie będziemy na to tracić kupy czasu. Brzmi ciekawie? Więcej informacji starałem się zawszeć na stronie sprzedażowej, na której niedługo będzie można zamówić ebooka w przedsprzedaży. Na razie w zamian za zapisanie się do mojego newslettera, oferuję PDF z 10 protipami pomocnymi w dotarciu do większej ilości odbiorców na Instagramie. Jest to rozszerzenie wpisu, który oryginalnie opublikowałem tutaj na blogu.

👉👉👉 https://socialmediaforbusyprogrammers.com 👈👈👈

Zapraszam Cię serdecznie do dołączenia do mojej przygody z social mediami i do rozpoczęcia swojego własnego procesu budowy lub rozbudowy swojej marki osobistej, ucząc się na moich błędach i z moich lekcji. Do miłego!

1.png